Sztukpuk

Magazyn SztukPuk ma nową formę staje się portalem społecznościowym o profilu artystycznym.

Wszystkich naszych fanów ze starego sztukpuka i tych którzy chcieli by do nas dołączyć zapraszamy do wspólnego użytkowania portalu. Portal cały czas pozostaje magazynem sztuki i wydarzeń artystycznych dostępnym publicznie dla wszystkich. Warunkiem założenia własnego profilu i aktywnego uczestniczenia w życiu społeczności sztukpuka jest zainteresowanie sztuką. Portal jest przeznaczony dla osób (artystów, koneserów, mecenasów, recenzentów, krytyków, entuzjastów dokumentujących wydarzenia artystyczne) i instytucji (galerie, muzea, stowarzyszenia, fundacje, placówki edukacyjne) związanych ze sztuką tak jak w poprzednim sztukpuku z tą różnicą, że będą mogły one same udostępniać swoje treści.

Każdy z wyżej wymienionych po utworzeniu własnego profilu będzie mógł go ukształtować wedle własnych potrzeb i wymagań. A wszystkie aktualizacje będą pojawiały się na stronie domowej w strumieniu wiadomości. Podczas udostępniania treści i komunikatów użytkownik może skorzystać z opcji: udostępniania publicznego, całościowego lub częściowego - tylko dla użytkowników portalu lub też dla określonej grupy odbiorców.

Zasady użytkowania
1. Do społeczności zapraszamy wszystkich pod warunkiem, że temat sztuki jest dla nich ważny. Mogą to być Osoby bezpośrednio związane z zagadnieniem tak jak np. artyści i twórcy, krytycy, właściciele galerii itp. aczkolwiek nie koniecznie mogą to też być entuzjaści i miłośnicy sztuk pięknych, którzy często bywają na wydarzeniach artystycznych i pragną udostępnić swoje reportaże, recenzje, zdjęcia z wydarzeń.
2. Treści i wpisy na portalu mogą dotyczyć tylko i wyłącznie zagadnień o sztuce.
3. Wszystkie zgłoszenia nowych użytkowników oraz nowe treści są weryfikowane przez moderatora pod kątem w/w treści.

Warunkiem dołączenia do społeczności sztukpuka jest akceptacja niniejszych zasad użytkowania.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Artystyczne Arsnica z siedzibą w Krakowie, ul. Ukryta 29 5, NIP: 6772361304, KRS: 0000391414. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 

Konto

Jak mamy wiedzieć że to jesteś Ty na naszej stronie?

Uwaga: Prosimy podać swoje imię.
Uwaga: Nazwa użytkownika powinna mieć minimum 4 znaki.
Uwaga: Hasło rozróżnia duże i małe litery
  • Potwierdź swój adres email
Uwaga: Prosimy wprowadzić poprawny adres email.
Uwaga: Nadaj swojemu profilowi własny link

Szczegóły

Powiedz nam więcej o sobie. Będzie nam miło poznać Cię nieco lepiej!

Uwaga: Prosimy wskazać swoją płeć
Uwaga: Napisz coś o sobie.
Uwaga: Wpisz numer kontaktowy abyśmy mogli zadzwonić w razie potrzeby do Ciebie.
Uwaga: Czy posiadasz własną stronę?
Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Unable to load tooltip content.