Wyszykiwanie wydarzeń blisko ciebie
Wydarzenia
Kwi
05

Iwa Kruczkowska-Król „Obrazy innej codzienności” – wystawa malarstwa

  1.   Wystawa
  2.   Otwarte wydarzenie
  1.   5th Kwi, 2024 12:00 - 15th Kwi, 2024 12:30 - UTC
Wystawa Iwy Kruczkowskiej-Król składa się z dwóch części: pierwsza z nich przedstawia obrazy, które są scenami rodzajowymi, opowiadającymi historię ludzi spotkanych podczas podróży, druga wypełniona j... Wystawa Iwy Kruczkowskiej-Król składa się z dwóch części: pierwsza z nich przedstawia obrazy, które są scenami rodzajowymi, opowiadającymi historię ludzi spotkanych podczas podróży, druga wypełniona jest oryginalnymi portretami ludzi z odległych kontynentów. Iwa Kruczkowska-Król kładzie duży nacisk na różnorodność, która różnicuje grupy etniczne pod względem kultury, nie jakości. Różnorodność jest dla mnie czymś wyjątkowo ciekawym, co sprawia, że świat nie jest nudny – tłumaczy artystka.

Kwi
11

Piotr Łopalewski „EX MACHINA” – wystawa malarstwa

  1.   Wystawa
  2.   Otwarte wydarzenie
  1.   11th Kwi, 2024 12:00 - 12th Maj, 2024 12:30 - UTC
Twórczość Piotra Łopalewskiego zaprasza nie tylko do zachwytu ale również do prób niejako przymierzania kostiumu jakim bywa samochód i odegrania w wyimaginowanym czasie i miejscu, chwilowej roli. Samo... Twórczość Piotra Łopalewskiego zaprasza nie tylko do zachwytu ale również do prób niejako przymierzania kostiumu jakim bywa samochód i odegrania w wyimaginowanym czasie i miejscu, chwilowej roli. Samochody / osobowości wybrane przez Piotra przeżywały swoją świetność głównie w epoce art deco. Stanowiły ruchomy element architektury, pejzażu, znak czasu. W ich karoseriach odbijały się damy w pięknych strojach oraz dystyngowani dżentelmeni. Dzięki przebywaniu w polu tych obrazów / wehikułów, także wehikułów czasu, można oczami wyobraźni dostrzec własne odbicie w ich chromowanych i barwnie lakierowanych powierzchniach błotników, drzwi, reflektorów.

Kwi
23

Leszek Misiak „Powroty” – wystawa malarstwa z lat 2020-2024

  1.   Wystawa
  2.   Otwarte wydarzenie
  1.   23rd Kwi, 2024 12:00 - 17th Maj, 2024 12:30 - UTC
Profesor Leszek Misiak maluje od ponad 50 lat. Tworzy obrazy zachwycające czystością formy – intensywnymi barwami, subtelnymi półcieniami i precyzyjną kompozycją, przesyconymi niezwykłym, metafizyczny... Profesor Leszek Misiak maluje od ponad 50 lat. Tworzy obrazy zachwycające czystością formy – intensywnymi barwami, subtelnymi półcieniami i precyzyjną kompozycją, przesyconymi niezwykłym, metafizycznym klimatem. W ostatnich latach porzucił malarstwo na płótnie i tworzy wyłącznie na papierowych podłożach malując ukochane motywy pejzażowe i tematyczne czarno-białe oraz kolorowe.

Obecnie nie ma żadnych zaplanowanych wydarzeń. Bądź pierwszą osobą która coś doda!
Unable to load tooltip content.