Ładowanie okładki... Przeciągnij okładkę aby zmienić jej pozycję
Szczegóły
Zapraszamy na koncert w wykonaniu Edwina van der Heidego i Jana-Petera E.R. Sonntaga, który odbędzie się w Bunkrze Sztuk.. Zapraszamy na koncert w wykonaniu Edwina van der Heidego i Jana-Petera E.R. Sonntaga, który odbędzie się w Bunkrze Sztuki 15 listopada, w piątek, o godzinie 18. Wydarzenie jest organizowane w ramach 27. Festiwalu Audio Art.

Tuba, mirum spargens sonum
ośmiokanałowa kompozycja przestrzenna na puzony i instrumenty elektroniczne
Edwin van der Heide – elektronika
Jan-Peter E.R. Sonntag – puzonyEdwin van der Heide

Artysta, kompozytor i badacz obszarów dźwięku, przestrzeni i interakcji. Kompozycje muzyczne i język muzyki rozciąga w kierunku przestrzenności, interaktywności i interdyscyplinarności. Jego prace obejmują instalacje, performanse, environments. Widownia trafia w środek pracy i stoi przed wyzwaniem aktywnego odkrywania dzieła, reagowania z nim i odniesienia się do niego.

Jan-Peter E.R. Sonntag

Urodzony w 1965 w Lubece. Artysta i kompozytor. W latach 1986–1998 studiował sztukę, historię sztuki, muzykę, literaturę niemiecką, socjologię i filozofię (estetykę). W 1989 spotkał niemieckiego artystę Franza Erharda Walthera, co dało początek wspólnym występom. 1993–1995 doradca artystyczny fundacji Stiftung Weimarer Klassik w dziedzinie sztuki i muzyki eksperymentalnej powiązanej ze współczesnymi badaniami nad Nietzschem. Od 1990 tworzy interaktywne instalacje site-specific na temat postrzegania światła i dźwięku, a od 1995 prace nad punktami styczności ludzkiego ciała oraz systemów techniczno-medialnych prezentowane w kontekście „białego sześcianu”. Mieszkał w Oldenburgu, Barcelonie, obecnie w Berlinie.

Więcej informacji o artystach:

http://www.evdh.net

https://monoskop.org/Jan-Peter_E.R._Sonntag
Więcej
Strumień wiadomości
Własne firltry
Brak filtrów własnych
Zalogowani uczestnicy
Nie znaleziono zalogowanych uczestników.
Albumy (2)
Brak dostępnych zdjęć
Brak dostępnych zdjęć
Filmy (0)
Brak załadowanych filmów.

Attendees

Bunkier Sztuki
Bunkier Sztuki
  1. Właściciel Biorą udział
Jeszcze nikt nie został uczestnikiem.
Unable to load tooltip content.